Combisteel Koelvitrine | 324l | Zwart | +2°c/+8°c | 3 Schappen | 1500x680x1200(h)mm
€3.980,00
€2.985,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelvitrine | 324l | Zwart | +2°c/+8°c | 3 Schappen | 1500x680x1200(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.980,00
U bespaart €995,00 (25%)
€2.985,00 excl. btw
€3.611,85 incl. btw
Of €1.203,95 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0830 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Bruto capaciteit ca. 324 liter
Kleur zwart
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El. vermogen (kW) 0,35
Koelmiddel R290
temp.bereik (°C) +2/+8
Inh. Netto (ltr) 324
Afm. plateaus bxd 1440x385 mm
Geforceerde koeling
Afsluitbaar
Aantal plateaus 2
Totaal 3 schappen (incl. bodem)
LED verlichting
Dubbelglas
Rechte ruit
Ontdooisysteem automatisch
Max. omg. temp. (°C) 30
Stroomverbruik (kW/24h) 6,13
Gewicht bruto (kg) 245
Breedte 1500 mm
Diepte 680 mm
Hoogte 1200 mm
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 324L | Zwart | +2°C/+8°C | 3 Schappen | 1500x680x1200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Kleur zwart
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El. vermogen (kW) 0,35
Koelmiddel R290
temp.bereik (°C) +2/+8
Inh. Netto (ltr) 324
Afm. plateaus bxd 1440x385 mm
Geforceerde koeling
Afsluitbaar
Aantal plateaus 2
Totaal 3 schappen (incl. bodem)
LED verlichting
Dubbelglas
Rechte ruit
Ontdooisysteem automatisch
Max. omg. temp. (°C) 30
Stroomverbruik (kW/24h) 6,13
Gewicht bruto (kg) 245
Breedte 1500 mm
Diepte 680 mm
Hoogte 1200 mm
Specificaties
| Breedte | 1500mm |
|---|---|
| Diepte | 680mm |
| Hoogte | 1200mm |
| Inhoud | 324liter |
| Voltage | 230V |
| kW/24h | 6.13 |
| Gewicht | 245kg |
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 324L | Zwart | +2°C/+8°C | 3 Schappen | 1500x680x1200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0830 |
| EAN / Barcode | 7435137894810 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



