Combisteel Koelvitrine | 470l | Zwart/grijs | +2°c/+8°c | 3 Schappen | 1515x675x1210(h)mm
€3.200,00
€2.400,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelvitrine | 470l | Zwart/grijs | +2°c/+8°c | 3 Schappen | 1515x675x1210(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.200,00
U bespaart €800,00 (25%)
€2.400,00 excl. btw
€2.904,00 incl. btw
Of €968,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7487.0025 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (11 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Koelvitrine
Bruto capaciteit ca. 470 liter
Met glazen deur
Met 2 verstelbare glazen planchetten
Totaal 3 schappen (incl. bodem)
Spanning 230V
Vermogen (kW) 0,5
Koelmiddel R290
Temp. bereik +2°C/+8°C
Geforceerde koeling
LED verlichting
Ontdooisysteem automatisch
Gewicht bruto 224 kg
Breedte 1515 mm
Diepte 675 mm
Hoogte 1210 mm
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 470L | Zwart/Grijs | +2°C/+8°C | 3 Schappen | 1515x675x1210(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bruto capaciteit ca. 470 liter
Met glazen deur
Met 2 verstelbare glazen planchetten
Totaal 3 schappen (incl. bodem)
Spanning 230V
Vermogen (kW) 0,5
Koelmiddel R290
Temp. bereik +2°C/+8°C
Geforceerde koeling
LED verlichting
Ontdooisysteem automatisch
Gewicht bruto 224 kg
Breedte 1515 mm
Diepte 675 mm
Hoogte 1210 mm
Specificaties
| Breedte | 1515mm |
|---|---|
| Diepte | 675mm |
| Hoogte | 1210mm |
| Inhoud | 470liter |
| Voltage | 230V |
| kW/h | 0.5 |
| Gewicht | 224kg |
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 470L | Zwart/Grijs | +2°C/+8°C | 3 Schappen | 1515x675x1210(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7487.0025 |
| EAN / Barcode | 7435137798736 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

