Combisteel Hang-wandunit | 9.6-19.9m³ | -5°c/+10°c | 0.78kw (230v) | Bluetooth + App | 421x876x728(h)mm
€3.600,00
€2.700,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Hang-wandunit | 9.6-19.9m³ | -5°c/+10°c | 0.78kw (230v) | Bluetooth + App | 421x876x728(h)mm | 0.78kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.600,00
U bespaart €900,00 (25%)
€2.700,00 excl. btw
€3.267,00 incl. btw
Of €1.089,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7265.0010 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze premium serie hang-wandunits voor koelcellen CombiSteel ziet er niet alleen strak uit, maar heeft daarnaast diverse geavanceerde functies voor optimale controle.
Touch + BluetoothDe units zijn voorzien intuïtieve touchbediening en zijn daarnaast ook met een bijbehorende smartphone app op afstand in te stellen, de Bluetooth- en online-connectiviteit. Dit systeem voorziet daarnaast ook in monitoring op afstand, voor extra controle en inzicht!
Hoogwaardig OntwerpDe behuizing is uitgevoerd in stevig gegalvaniseerd staal met witte afwerking en de apparaten hebben een krachtig koelsysteem op basis geforceerde koeling met automatische ontdooiing. Ook zijn de units geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C en maken ze gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Bestel de CombiSteel Hang-Wandunit | 9.6-19.9m³ | -5°C/+10°C | 0.78kW (230V) | Bluetooth + App | 421x876x728(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Touch + BluetoothDe units zijn voorzien intuïtieve touchbediening en zijn daarnaast ook met een bijbehorende smartphone app op afstand in te stellen, de Bluetooth- en online-connectiviteit. Dit systeem voorziet daarnaast ook in monitoring op afstand, voor extra controle en inzicht!
Hoogwaardig OntwerpDe behuizing is uitgevoerd in stevig gegalvaniseerd staal met witte afwerking en de apparaten hebben een krachtig koelsysteem op basis geforceerde koeling met automatische ontdooiing. Ook zijn de units geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C en maken ze gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Specificaties
| Uitvoering | Hang-wandunit |
|---|---|
| Capaciteit | 9,6 - 19,9 m³ |
| Temperatuurbereik | -5°C / +10°C |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Bediening | Touch |
| Winterregeling | Nee |
| Verbindingen | Bluetooth |
| Aansluitwaarde | 0,78 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 60 kg |
| Breedte | 421 mm |
| Diepte | 876 mm |
| Hoogte | 728 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Hang-Wandunit | 9.6-19.9m³ | -5°C/+10°C | 0.78kW (230V) | Bluetooth + App | 421x876x728(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7265.0010 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





