Combisteel Hang-wandunit | 2.8-5.8m³ | 0°c/+5°c | 0.68kw (230v) | 400x835x767(h)mm
€2.480,00
€1.860,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Hang-wandunit | 2.8-5.8m³ | 0°c/+5°c | 0.68kw (230v) | 400x835x767(h)mm | 0.68kW
GRATIS VERZENDING
€2.480,00
U bespaart €620,00 (25%)
€1.860,00 excl. btw
€2.250,60 incl. btw
Of €750,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7492.0060 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze hangende wandunit CombiSteel is geschikt voor koelcellen met een inhoud ca. 2,8 - 5,8 m³ en heeft een temperatuurbereik 0°C/+5°C.
Het apparaat beschikt over automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display op het buitendeel, voor eenvoudig instellen.
Het buitendeel heeft een behuizing stevig staal met hoogwaardige poedercoating en het binnendeel is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS.
Bestel de CombiSteel Hang-Wandunit | 2.8-5.8m³ | 0°C/+5°C | 0.68kW (230V) | 400x835x767(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat beschikt over automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display op het buitendeel, voor eenvoudig instellen.
Het buitendeel heeft een behuizing stevig staal met hoogwaardige poedercoating en het binnendeel is uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS.
Specificaties
| Uitvoering | Hang-wandunit |
|---|---|
| Capaciteit | 2,8 - 5,8 m³ |
| Temperatuurbereik | 0°C / +5°C |
| Koelmiddel | R452a (580 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Aansluitwaarde | 0,68 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 46 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 835 mm |
| Hoogte | 767 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Hang-Wandunit | 2.8-5.8m³ | 0°C/+5°C | 0.68kW (230V) | 400x835x767(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7492.0060 |
| EAN / Barcode | 6017431223292 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



