Emga Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5l | 440x170x430(h)mm
€79,00
€67,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5l | 440x170x430(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€79,00
U bespaart €11,85 (15%)
€67,15 excl. btw
€81,25 incl. btw
Of €27,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 145173 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze ontbijtgranendispenser EMGA presenteer je muesli, cornflakes en noten op een hygiënische en georganiseerde manier. De dispenser is voorzien 3 transparante vultrechters, zodat je de inhoud en voorraad per reservoir eenvoudig controleert. Ideaal voor gebruik in buffetten en andere horecatoepassingen waar efficiëntie en overzicht belangrijk zijn.
De dispenser staat op een stevig vormgegeven standaard die zorgt voor stabiliteit tijdens gebruik. Dankzij het praktische doseersysteem neem je per vultrechter eenvoudig de gewenste hoeveelheid zonder verspilling. De combinatie een robuuste standaard en transparante reservoirs maakt deze dispenser geschikt voor intensief dagelijks gebruik in de horeca.
Bestel de EMGA Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5L | 440x170x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De dispenser staat op een stevig vormgegeven standaard die zorgt voor stabiliteit tijdens gebruik. Dankzij het praktische doseersysteem neem je per vultrechter eenvoudig de gewenste hoeveelheid zonder verspilling. De combinatie een robuuste standaard en transparante reservoirs maakt deze dispenser geschikt voor intensief dagelijks gebruik in de horeca.
Specificaties
| Inhoud | 3x 1,5 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (polycarbonaat) |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 430 mm |
Bestel de EMGA Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5L | 440x170x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 145173 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

