Saro Koelkast | 614l | Zwart | +1°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 750x710x2003(h)mm
€1.770,00
€1.150,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Koelkast | 614l | Zwart | +1°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Wielen | 750x710x2003(h)mm | 660x595x1568(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.770,00
U bespaart €619,50 (35%)
€1.150,50 excl. btw
€1.392,11 incl. btw
Of €464,04 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 453-1115 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelkast Saro heeft een stalen behuizing met zwarte poedercoating en de binnenkant uitgevoerd in gelakt aluminium. Dit zorgt voor een luxe, strakke uitstraling. Daarnaast zorgen het grote glasoppervlak in de deur en de dubbele verticale interne LED-verlichting dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en perfect wordt gepresenteerd.
Het apparaat beschikt over statische koeling met luchtcirculatie door een grote ventilator bovenin. Dit zorgt voor optimale verdeling de koude lucht. De koelkast heeft een temperatuurbereik +1°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Daarnaast is de koeling voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zeer zuinige koeling hebt, en maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Verder wordt het apparaat stekkerklaar geleverd met 5 verstelbare roosters met prijsstrips en zorgen de standaard wielen voor eenvoudig (ver)plaatsen en eenvoudiger schoonmaken onder/ronde de koelkast!
Bestel de Saro Koelkast | 614L | Zwart | +1°C/+10°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 750x710x2003(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat beschikt over statische koeling met luchtcirculatie door een grote ventilator bovenin. Dit zorgt voor optimale verdeling de koude lucht. De koelkast heeft een temperatuurbereik +1°C/+10°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Daarnaast is de koeling voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zeer zuinige koeling hebt, en maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Verder wordt het apparaat stekkerklaar geleverd met 5 verstelbare roosters met prijsstrips en zorgen de standaard wielen voor eenvoudig (ver)plaatsen en eenvoudiger schoonmaken onder/ronde de koelkast!
Specificaties
| Type | GTK 600 PRO |
|---|---|
| Bruto inhoud | 614 liter |
| Binnenafmetingen | B 660 x D 595 x H 1568 mm |
| Materiaal | Gepoedercoat staal (extern) / gelakt aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +1°C / +10°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 45 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | B 637 x D 480 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Glasdeur |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 58 dB(A) |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,5 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 913 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,32 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 130 kg |
| Breedte | 750 mm |
| Diepte | 710 mm |
| Hoogte | 2003 mm |
Bestel de Saro Koelkast | 614L | Zwart | +1°C/+10°C | Statisch + Ventilator | Wielen | 750x710x2003(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 453-1115 |
| EAN / Barcode | 4017337067152 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




