Diamond Koelkast | Gastro Line | 700l (2/1 Gn) | Rvs | 0°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 693x856x2145(h)mm
€2.793,00
€2.094,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Koelkast | Gastro Line | 700l (2/1 Gn) | Rvs | 0°c/+8°c | Geforceerd | Wielen (geremd) | 693x856x2145(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.793,00
U bespaart €698,25 (25%)
€2.094,75 excl. btw
€2.534,65 incl. btw
Of €844,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | ID70/R6G-OCC |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelkast uit de GASTRO LINE EVO serie Diamond heeft een binnenkant die geschikt is voor accessoires in 2/1 GN-formaat, en wordt geleverd met drie 2/1 GN-roosters.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en heeft een temperatuurbereik 0°C/+8°C met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en digitale bediening voor eenvoudig instellen.
Optimale ZichtbaarheidHet grote oppervlak glas in de deur zorgt samen met de verticale LED-verlichting (met schakelaar) in het deurframe voor optimale zichtbaarheid de inhoud, waarbij elk niveau duidelijk wordt belicht.
Zuinig & VerantwoordDe koelkast is geclassificeerd met energielabel B, een zeer zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Ook zorgt de zelfsluitende deur en ventilatorschakelaar het openen voor minder koudeverlies en daardoor minder energieverbruik.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in RVS AISI-304 met gestanste bodem en afgeronde hoeken, voor makkelijker schoonmaken. Daarnaast heeft de deur een scharnierstop op 100° en een handig handvat, voor comfortabel openen en sluiten. De deur kan verder voorzien worden een slot, heeft een eenvoudig vervangbaar magnetisch deurrubber en de scharnierkant is omkeerbaar, voor optimaal gebruiksgemak.
De koeling is daarnaast voorzien zowel 4 wielen, waarvan 2 geremd voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, en dat de koelkast niet onbedoeld weg kan rijden.
Bestel de Diamond Koelkast | GASTRO LINE | 700L (2/1 GN) | RVS | 0°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 693x856x2145(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, en heeft een temperatuurbereik 0°C/+8°C met automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en digitale bediening voor eenvoudig instellen.
Optimale ZichtbaarheidHet grote oppervlak glas in de deur zorgt samen met de verticale LED-verlichting (met schakelaar) in het deurframe voor optimale zichtbaarheid de inhoud, waarbij elk niveau duidelijk wordt belicht.
Zuinig & VerantwoordDe koelkast is geclassificeerd met energielabel B, een zeer zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Ook zorgt de zelfsluitende deur en ventilatorschakelaar het openen voor minder koudeverlies en daardoor minder energieverbruik.
Doordacht OntwerpHet interieur is uitgevoerd in RVS AISI-304 met gestanste bodem en afgeronde hoeken, voor makkelijker schoonmaken. Daarnaast heeft de deur een scharnierstop op 100° en een handig handvat, voor comfortabel openen en sluiten. De deur kan verder voorzien worden een slot, heeft een eenvoudig vervangbaar magnetisch deurrubber en de scharnierkant is omkeerbaar, voor optimaal gebruiksgemak.
De koeling is daarnaast voorzien zowel 4 wielen, waarvan 2 geremd voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, en dat de koelkast niet onbedoeld weg kan rijden.
Specificaties
| Serie | Diamond GastroLine EVO |
|---|---|
| Type | Diamond ID70/R6G |
| Bruto inhoud | 700 liter |
| Materiaal | RVS AISI-441 (extern), RVS AISI-304 (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Temperatuurbereik | 0°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Isolatie | 80 mm (CFK-vrij polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Optie |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | B |
| Aansluitwaarde | 0,19 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 258 kg |
| Breedte | 693 mm |
| Diepte | 856 mm |
| Hoogte | 2145 mm |
Bestel de Diamond Koelkast | GASTRO LINE | 700L (2/1 GN) | RVS | 0°C/+8°C | Geforceerd | Wielen (Geremd) | 693x856x2145(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | ID70/R6G-OCC |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





