Hendi Braadpan | Geëmailleerd | 0.27l | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | 130x100x48(h)mm
€34,99
€29,74
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Braadpan | Geëmailleerd | 0.27l | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | 130x100x48(h)mm
OP VOORRAAD
€34,99
U bespaart €5,25 (15%)
€29,74 excl. btw
€35,99 incl. btw
Of €12,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 626856 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze braadpan HENDI is gemaakt geëmailleerd gietijzer, wat zorgt voor een uitstekende warmteverdeling en -retentie. Het deksel is voorzien bultjes die ervoor zorgen dat condensatie terug in het gerecht druppelt, waardoor het gerecht vochtig en aromatisch blijft. Deze pan is geschikt voor alle warmtebronnen inclusief inductie, en is ideaal voor zowel het bereiden als het serveren gerechten.
Bestel de HENDI Braadpan | Geëmailleerd | 0.27L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | 130x100x48(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Braadpan |
|---|---|
| Materiaal | Geëmailleerd |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie, oven |
| Bruto inhoud | 0,27 liter |
| Deksel | Ja |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 0,74 kg |
| Breedte | 130 mm |
| Diepte | 100 mm |
| Hoogte | 48 mm |
Bestel de HENDI Braadpan | Geëmailleerd | 0.27L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | 130x100x48(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 626856 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
