Combisteel Inrijkoelkast | Pro Line | 700l (2/1 Gn) | Rvs | -2°c/+8°c | Geforceerd | 910x1210x2210(h)mm
€4.505,00
€3.378,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Inrijkoelkast | Pro Line | 700l (2/1 Gn) | Rvs | -2°c/+8°c | Geforceerd | 910x1210x2210(h)mm | 750x910x1750(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING
€4.505,00
U bespaart €1.126,25 (25%)
€3.378,75 excl. btw
€4.088,29 incl. btw
Of €1.362,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.5430 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele inrijkoelkast uit de PRO LINE CombiSteel is volledig uitgevoerd in hoogwaardig RVS en is geschikt voor 2/1 GN-inrijwagens.
De koelkast is uitgevoerd met krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en digitale bediening met helder LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 43°C!
Verder is de inrijkoelkast voorzien een stevige deur met slot, interne LED-verlichting, zodat de inhoud altijd goed zichtbaar is, en zorgt de dikke isolatie (80 mm) voor optimaal temperatuurbehoud!
Let op, voor optimaal functioneren de inrijkoelkast is het belang dat deze op een volledig egale waterpas vloer wordt geplaatst. Productafbeeldingen met regaalwagen zijn ter illustratie; inrijwagens zijn los verkrijgbaar.
Bestel de CombiSteel Inrijkoelkast | PRO LINE | 700L (2/1 GN) | RVS | -2°C/+8°C | Geforceerd | 910x1210x2210(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De koelkast is uitgevoerd met krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en digitale bediening met helder LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het ook geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 43°C!
Verder is de inrijkoelkast voorzien een stevige deur met slot, interne LED-verlichting, zodat de inhoud altijd goed zichtbaar is, en zorgt de dikke isolatie (80 mm) voor optimaal temperatuurbehoud!
Let op, voor optimaal functioneren de inrijkoelkast is het belang dat deze op een volledig egale waterpas vloer wordt geplaatst. Productafbeeldingen met regaalwagen zijn ter illustratie; inrijwagens zijn los verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRO LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 700 liter |
| Binnenafmetingen | B 750 x D 910 x H 1750 mm |
| Materiaal | RVS |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (90 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 80 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Draaideur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | E |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1095 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,17 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 235 kg |
| Breedte | 910 mm |
| Diepte | 1210 mm |
| Hoogte | 2210 mm |
Bestel de CombiSteel Inrijkoelkast | PRO LINE | 700L (2/1 GN) | RVS | -2°C/+8°C | Geforceerd | 910x1210x2210(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.5430 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





