Diamond Pedaalemmer | Rvs (geborsteld) | 95l | Klapdeksel | Wielen | ø460x700(h)mm
€312,00
€234,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Pedaalemmer | Rvs (geborsteld) | 95l | Klapdeksel | Wielen | ø460x700(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€312,00
U bespaart €78,00 (25%)
€234,00 excl. btw
€283,14 incl. btw
Of €94,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | ATL/10-AV-B5-LIQ |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze pedaalemmer Diamond in RVS 18/10 AISI 304 uitvoering, heeft een waterdichte bodem en is geschikt voor een inhoud 95 liter. Met de voetbediening kan je handsfree je afval deponeren. Ideaal voor restaurants, keukens en spoelkeukens. Door de wielen is het een handige vuilnisbak die je makkelijk kan verplaatsen.
Bestel de Diamond Pedaalemmer | RVS (Geborsteld) | 95L | Klapdeksel | Wielen | Ø460x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Pedaalemmer |
|---|---|
| Bruto inhoud | 95 liter |
| Interne asbak | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Opening / deksel | Klapdeksel |
| Bediening | Voetbediening |
| Binnenemmer | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 13 kg |
| Breedte | 460 mm |
| Diepte | 460 mm |
| Hoogte | 700 mm |
Bestel de Diamond Pedaalemmer | RVS (Geborsteld) | 95L | Klapdeksel | Wielen | Ø460x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | ATL/10-AV-B5-LIQ |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





