Hendi Dutch Oven | Gietijzer | 7.2l | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | ø310x155(h)mm
€54,89
€46,66
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Dutch Oven | Gietijzer | 7.2l | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | ø310x155(h)mm
OP VOORRAAD
€54,89
U bespaart €8,23 (15%)
€46,66 excl. btw
€56,45 incl. btw
Of €18,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 629376 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De gietijzeren pan HENDI biedt de perfecte omstandigheden voor de traditionele manier stoofschotels en soepen bereiden, langzaam en niet te heet. Het houdt warmte uitstekend vast en verspreidt dit gelijkmatig, waardoor perfect bereide gerechten worden gegarandeerd. Na het juist inbranden krijgt gietijzer een natuurlijke antiaanbaklaag. De handgreep is ook geschikt om de pan boven een open vuur te hangen voor een nog traditionelere manier koken.
Bestel de HENDI Dutch Oven | Gietijzer | 7.2L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | Ø310x155(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Dutch oven |
|---|---|
| Materiaal | Gietijzer |
| Warmtebronnen | Open vuur, gas, elektrisch, inductie, keramisch, oven |
| Bruto inhoud | 7,2 liter |
| Deksel | Ja |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steel-/handgreepbevestiging | Gegoten |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 8,13 kg |
| Diameter | 310 mm |
| Hoogte | 155 mm |
Bestel de HENDI Dutch Oven | Gietijzer | 7.2L | Div. Warmtebronnen | Incl. Deksel | Ø310x155(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 629376 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


