Hendi Eierring | Rvs | Handvat | ø88x125(h)mm
€4,49
€3,82
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Eierring | Rvs | Handvat | ø88x125(h)mm
OP VOORRAAD
€4,49
U bespaart €0,67 (15%)
€3,82 excl. btw
€4,62 incl. btw
Of €1,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 512074 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI eierring met handvat is een praktisch en veelzijdig hulpmiddel voor elke keuken. Het lange handvat maakt veilig en gemakkelijk bakken mogelijk, terwijl de eierring zorgt voor perfect ronde eieren, elke keer weer. Verkrijgbaar in verschillende maten, zodat er altijd een passende maat is voor elk gerecht.
Bestel de HENDI Eierring | RVS | Handvat | Ø88x125(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Gewicht | 0,07 kg |
| Diameter | 88 mm |
| Hoogte | 125 mm |
Bestel de HENDI Eierring | RVS | Handvat | Ø88x125(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 512074 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
