Hendi Dekselhouder | Rvs | 2 Stuks | 224x52x105(h)mm
€13,59
€11,55
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Dekselhouder | Rvs | 2 Stuks | 224x52x105(h)mm
OP VOORRAAD
€13,59
U bespaart €2,04 (15%)
€11,55 excl. btw
€13,98 incl. btw
Of €4,66 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 470534 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI-dekselhouder is een praktisch accessoire om hete deksels veilig op de pan te plaatsen, schade aan het werkblad te voorkomen en extra ruimte te creëren. De antislipcoating houdt het deksel stabiel, en de houder is vaatwasmachinebestendig voor eenvoudige reiniging.
Bestel de HENDI Dekselhouder | RVS | 2 Stuks | 224x52x105(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 0,15 kg |
| Breedte | 224 mm |
| Diepte | 52 mm |
| Hoogte | 105 mm |
| Aantal | 2 |
Bestel de HENDI Dekselhouder | RVS | 2 Stuks | 224x52x105(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 470534 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


