Combisteel Afvalzakhouder | Rvs (glanzend) | Klemsluiting | Wielen (geremd) | 450x600x960(h)mm
€115,00
€86,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Afvalzakhouder | Rvs (glanzend) | Klemsluiting | Wielen (geremd) | 450x600x960(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€115,00
U bespaart €28,75 (25%)
€86,25 excl. btw
€104,36 incl. btw
Of €34,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7531.0100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze CombiSteel afvalzakhouder met dubbele rubberen sluiting zorgt voor stevige bevestiging de zak. Daarnaast wordt de zak hierdoor ook goed afgesloten, waardoor geuroverlast sterk wordt verminderd. De voetbediening en de wielen zorgen voor veel gebruiksgemak.
Bestel de CombiSteel Afvalzakhouder | RVS (Glanzend) | Klemsluiting | Wielen (Geremd) | 450x600x960(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Afvalzakhouder |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Glanzend |
| Opening / deksel | Klemsluiting |
| Bediening | Voetbediening |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 6 kg |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 960 mm |
Bestel de CombiSteel Afvalzakhouder | RVS (Glanzend) | Klemsluiting | Wielen (Geremd) | 450x600x960(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7531.0100 |
| EAN / Barcode | 7422242976968 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







