Combisteel Koeltoonbank | Ronald | -2°c/+2°c | Geforceerd | Zelfbediening | 1955x940x870(h)mm
€3.195,00
€2.396,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koeltoonbank | Ronald | -2°c/+2°c | Geforceerd | Zelfbediening | 1955x940x870(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.195,00
U bespaart €798,75 (25%)
€2.396,25 excl. btw
€2.899,46 incl. btw
Of €966,49 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7090.0225 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De strakke en voordelige RONALD koeltoonbanken voor zelfbediening CombiSteel zijn uitgevoerd met zwarte behuizing en zijn in twee breedtematen verkrijgbaar, zodat voor diverse situaties een geschikte uitvoering of combinatie beschikbaar is.
De RONALD zelfbedieningskoeltoonbanken kunnen daarnaast perfect gecombineerd worden met de gesloten THOMAS koeltoonbanken CombiSteel. Beide hebben namelijk niet alleen dezelfde dieptemaat, maar sluiten ook qua design perfect elkaar aan.
Krachtige KoelingDe koeltoonbanken zijn uitgevoerd met krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik -2°C/+2°C, automatische ontdooiing en praktische digitale bediening met LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruikscomfortDe grote open bovenkant met glazen wanden aan de voor- en zijkanten en het opstelvlak in hoogwaardig RVS zorgen dat de uitgestalde producten optimaal in het oog springen. Daaraast is de koeltoonbank standaard voorzien nachtgordijn en zorgt het werkoppervlak in geborsteld RVS aan de bedieningskant voor optimaal gebruikscomfort.
Let op, de productafbeeldingen zijn ter illustratie en kunnen een uitvoering met afwijkende breedte zijn.
Bestel de CombiSteel Koeltoonbank | RONALD | -2°C/+2°C | Geforceerd | Zelfbediening | 1955x940x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De RONALD zelfbedieningskoeltoonbanken kunnen daarnaast perfect gecombineerd worden met de gesloten THOMAS koeltoonbanken CombiSteel. Beide hebben namelijk niet alleen dezelfde dieptemaat, maar sluiten ook qua design perfect elkaar aan.
Krachtige KoelingDe koeltoonbanken zijn uitgevoerd met krachtige geforceerde koeling, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik -2°C/+2°C, automatische ontdooiing en praktische digitale bediening met LED-display. Daarnaast maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruikscomfortDe grote open bovenkant met glazen wanden aan de voor- en zijkanten en het opstelvlak in hoogwaardig RVS zorgen dat de uitgestalde producten optimaal in het oog springen. Daaraast is de koeltoonbank standaard voorzien nachtgordijn en zorgt het werkoppervlak in geborsteld RVS aan de bedieningskant voor optimaal gebruikscomfort.
Let op, de productafbeeldingen zijn ter illustratie en kunnen een uitvoering met afwijkende breedte zijn.
Specificaties
| Serie | CombiSteel RONALD |
|---|---|
| Type | RONALD 2.0 |
| Materiaal | Gepoedercoat staal (behuizing), kunststof (zijkanten), RVS (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Niveaus | 1 |
| Etaleerruimte | 1,28 m² |
| Temperatuurbereik | -2°C / +2°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (150 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 25°C (60% RLV) |
| Isolatie | 40 mm |
| Voorruit | Self-service |
| Nachtgordijn | Ja |
| Reserve | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 60 db(A) |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,44 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 200 kg |
| Breedte | 1955 mm |
| Diepte | 940 mm |
| Hoogte | 870 mm |
Bestel de CombiSteel Koeltoonbank | RONALD | -2°C/+2°C | Geforceerd | Zelfbediening | 1955x940x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7090.0225 |
| EAN / Barcode | 7422242991992 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







