Diamond Hang-wandunit | 19.3-34.4m³ | -15°c/-25°c | 2.1kw (400v) | 710x1254x828(h)mm
€5.198,00
€3.898,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Hang-wandunit | 19.3-34.4m³ | -15°c/-25°c | 2.1kw (400v) | 710x1254x828(h)mm | 2.1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€5.198,00
U bespaart €1.299,50 (25%)
€3.898,50 excl. btw
€4.717,19 incl. btw
Of €1.572,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | AN400T-3H-R2 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De vernieuwde hang-wandunits voor vriescellen Diamond zijn uitgevoerd met behuizing in strak design en hoogwaardige techniek voor optimale koeling en controle.
Krachtige KoelingDe apparaten voorzien in krachtige geforceerde koeling vriescellen met temperatuurbereik -15°C/-25°C, dat eenvoudig instelbaar is de touchbediening met duidelijk display. Daarnaast hebben de apparaten automatische heetgasontdooiing en natuurlijke condensverdamping, waarbij de afvoerpijp de verdamper is voorzien een weerstand om ijsvorming te voorkomen.
Verder maken de vriesunits gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en zijn ze ook geschikt voor gebruik in koelere én zeer warme omgevingen, minimaal 5°C tot maar liefst 40°C.
Hoogwaardig OntwerpDe behuizing is uitgevoerd in stevig gegalvaniseerd staal met witte afwerking en de apparaten worden standaard geleverd met hogedrukschakelaar, KVL-ventiel en kabels en microschakelaar voor schakeling de verlichting door het openen en sluiten de vriesceldeur!
Bestel de Diamond Hang-Wandunit | 19.3-34.4m³ | -15°C/-25°C | 2.1kW (400V) | 710x1254x828(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe apparaten voorzien in krachtige geforceerde koeling vriescellen met temperatuurbereik -15°C/-25°C, dat eenvoudig instelbaar is de touchbediening met duidelijk display. Daarnaast hebben de apparaten automatische heetgasontdooiing en natuurlijke condensverdamping, waarbij de afvoerpijp de verdamper is voorzien een weerstand om ijsvorming te voorkomen.
Verder maken de vriesunits gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en zijn ze ook geschikt voor gebruik in koelere én zeer warme omgevingen, minimaal 5°C tot maar liefst 40°C.
Hoogwaardig OntwerpDe behuizing is uitgevoerd in stevig gegalvaniseerd staal met witte afwerking en de apparaten worden standaard geleverd met hogedrukschakelaar, KVL-ventiel en kabels en microschakelaar voor schakeling de verlichting door het openen en sluiten de vriesceldeur!
Specificaties
| Uitvoering | Hang-wandunit |
|---|---|
| Capaciteit | 19,3 - 34,4 m³ |
| Temperatuurbereik | -15°C / -25°C |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Omgevingstemperatuur | 5°C / 40°C (40% RLV) |
| Bediening | Touch |
| Winterregeling | Nee |
| Aansluitwaarde | 2,1 kW |
| Voeding | 400 V |
| Gewicht | 157 kg |
| Breedte | 710 mm |
| Diepte | 430 / 1254 mm |
| Hoogte | 828 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Diamond Hang-Wandunit | 19.3-34.4m³ | -15°C/-25°C | 2.1kW (400V) | 710x1254x828(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | AN400T-3H-R2 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






