Emga Pedaalemmer | Rvs (glanzend) | 3L | Klapdeksel | ø170x270(h)mm
€8,50
€7,23
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Pedaalemmer | Rvs (glanzend) | 3L | Klapdeksel | ø170x270(h)mm
OP VOORRAAD
€8,50
U bespaart €1,28 (15%)
€7,23 excl. btw
€8,74 incl. btw
Of €2,91 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 861600 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS pedaalemmer EMGA heeft een capaciteit 3 liter. Met het voetpedaal kan je handsfree je afval deponeren. Ideaal voor restaurants, hotelkamers en keukens.
Bestel de EMGA Pedaalemmer | RVS (Glanzend) | 3L | Klapdeksel | Ø170x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Pedaalemmer |
|---|---|
| Bruto inhoud | 3 liter |
| Interne asbak | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Glanzend |
| Opening / deksel | Klapdeksel |
| Bediening | Voetbediening |
| Binnenemmer | Uitneembaar |
| Vlamdovend | Nee |
| Wielen | Nee |
| Gewicht | 0,73 kg |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 270 mm |
Bestel de EMGA Pedaalemmer | RVS (Glanzend) | 3L | Klapdeksel | Ø170x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 861600 |
| EAN / Barcode | 04891342501302 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

