Emga Afvalbak | Rvs (geborsteld) | 65l | Tuimeldeksel | 400x300x730(h)mm
€385,00
€327,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Afvalbak | Rvs (geborsteld) | 65l | Tuimeldeksel | 400x300x730(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€385,00
U bespaart €57,75 (15%)
€327,25 excl. btw
€395,97 incl. btw
Of €131,99 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 921212 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze metalen EMGA afvalbak met een capaciteit 65 liter heeft een robuust ontwerp en beschikt over een tuimeldeksel waardoor hij erg makkelijk in gebruik is.
Bestel de EMGA Afvalbak | RVS (Geborsteld) | 65L | Tuimeldeksel | 400x300x730(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 65 liter |
| Interne asbak | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Opening / deksel | Tuimeldeksel |
| Bediening | Handbediening |
| Binnenemmer | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
| Wielen | Nee |
| Gewicht | 11 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 730 mm |
Bestel de EMGA Afvalbak | RVS (Geborsteld) | 65L | Tuimeldeksel | 400x300x730(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 921212 |
| EAN / Barcode | 08712591103214 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

