Diamond Muursteun | Rvs | Voor Magnetrons Diverso | 550x390x400(h)mm
€112,00
€84,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Muursteun | Rvs | Voor Magnetrons Diverso | 550x390x400(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€112,00
U bespaart €28,00 (25%)
€84,00 excl. btw
€101,64 incl. btw
Of €33,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | DRH-54 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Afmeting 550x390x400(h)mm
Gewicht 4 kg
Bestel de Diamond Muursteun | RVS | Voor Magnetrons Diverso | 550x390x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Gewicht 4 kg
Specificaties
| Breedte | 550mm |
|---|---|
| Diepte | 390mm |
| Hoogte | 400mm |
| Gewicht | 4Kg |
| Volume | 0.05 |
Bestel de Diamond Muursteun | RVS | Voor Magnetrons Diverso | 550x390x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | DRH-54 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


