Combisteel Bakkerij Koelkast | Standard Line | 750l (en600x800) | Rvs | +2ºc/+8ºc | Geforceerd | 740x990x2010(h)mm
€1.430,00
€1.072,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bakkerij Koelkast | Standard Line | 750l (en600x800) | Rvs | +2ºc/+8ºc | Geforceerd | 740x990x2010(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.430,00
U bespaart €357,50 (25%)
€1.072,50 excl. btw
€1.297,73 incl. btw
Of €432,58 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.1205 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze STANDARD LINE bakkerij koelkast CombiSteel heeft een bruto inhoud 750 liter en wordt geleverd met 10 geleidersets, maar heeft in totaal ruimte voor maar liefst 26 geleidersets. Het apparaat is voorzien geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+8°C en automatische ontdooiing. De digitale bediening maakt het instellen heel eenvoudig.
Bestel de CombiSteel Bakkerij Koelkast | STANDARD LINE | 750L (EN600x800) | RVS | +2ºC/+8ºC | Geforceerd | 740x990x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | CombiSteel STANDARD LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 750 liter |
| Materiaal | RVS (extern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | Nee |
| Max. roostercapaciteit | 26 |
| Rooster-/niveauformaat | EN (600 x 400/800 mm) |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Aansluitwaarde | 0,43 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 170 kg |
| Breedte | 740 mm |
| Diepte | 990 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
Bestel de CombiSteel Bakkerij Koelkast | STANDARD LINE | 750L (EN600x800) | RVS | +2ºC/+8ºC | Geforceerd | 740x990x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.1205 |
| EAN / Barcode | 7435137881803 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



