Combisteel Koelkast | 357l | Wit | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 600x585x1850(h)mm
€680,00
€510,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | 357l | Wit | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 600x585x1850(h)mm | 510x484x1620(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€680,00
U bespaart €170,00 (25%)
€510,00 excl. btw
€617,10 incl. btw
Of €205,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7950.5315 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koeling CombiSteel is uitgevoerd met robuuste behuizing in witgelakt staal en interieur in stevig wit kunststof. Bovendien maakt de koeling onderdeel uit een serie met diverse perfect elkaar passende formaten koel- en vrieskasten in hetzelfde design.
Ventilatorondersteunde KoelingHet apparaat beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning, voor gelijkmatigere verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, handmatige ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display. De koelkast maakt verder gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 32°C.
Praktische ConstructieHet interieur beschikt over 4 verstelbare roosters, voor praktische en flexibele inrichting de binnenruimte, met maximale belasting 47 kg per rooster. De deur, met verwisselbare scharnierkant, is voorzien een slot en ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, voor extra gebruiksgemak en comfortabel openen en sluiten!
Bestel de CombiSteel Koelkast | 357L | Wit | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 600x585x1850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Ventilatorondersteunde KoelingHet apparaat beschikt over statische koeling met ventilatorondersteuning, voor gelijkmatigere verdeling de koude lucht, met een temperatuurbereik +2°C/+8°C, handmatige ontdooiing en digitale bediening met duidelijk display. De koelkast maakt verder gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is ook geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 32°C.
Praktische ConstructieHet interieur beschikt over 4 verstelbare roosters, voor praktische en flexibele inrichting de binnenruimte, met maximale belasting 47 kg per rooster. De deur, met verwisselbare scharnierkant, is voorzien een slot en ingewerkte handgreep over de volledige hoogte, voor extra gebruiksgemak en comfortabel openen en sluiten!
Specificaties
| Bruto inhoud | 357 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 510 x D 484 x H 1620 mm |
| Materiaal | Staal (extern), ABS (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a (50 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 35°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 47 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Zelfsluitende deur(en) | Nee |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 55 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,68 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 612 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,37 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 66 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 585 mm |
| Hoogte | 1850 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | 357L | Wit | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 600x585x1850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.5315 |
| EAN / Barcode | 6153305951950 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



