Combisteel Koelkast | 650l (2/1 Gn) | Rvs | -2°c/+8°c | Geforceerd | 740x830x2010(h)mm
€1.525,00
€1.143,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | 650l (2/1 Gn) | Rvs | -2°c/+8°c | Geforceerd | 740x830x2010(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.525,00
U bespaart €381,25 (25%)
€1.143,75 excl. btw
€1.383,94 incl. btw
Of €461,31 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0072 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS koelkast CombiSteel heeft een bruto inhoud 650 liter en wordt geleverd met 3 vaste roosters met een formaat 650 x 530 mm GN. Het apparaat is voorzien geforceerde koeling met een temperatuurbereik -2°C/+8°C en automatische ontdooiing.
De digitale bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgt de afsluitbare deur voor extra gebruiksgemak.
Bestel de CombiSteel Koelkast | 650L (2/1 GN) | RVS | -2°C/+8°C | Geforceerd | 740x830x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De digitale bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgt de afsluitbare deur voor extra gebruiksgemak.
Specificaties
| Bruto inhoud | 650 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern) |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Omgevingstemperatuur | +32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Max. roostercapaciteit | 23 |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Geluidsniveau | 48 dB(A) |
| Energielabel | D |
| Aansluitwaarde | 0,45 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 120 kg |
| Breedte | 740 mm |
| Diepte | 830 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | 650L (2/1 GN) | RVS | -2°C/+8°C | Geforceerd | 740x830x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0072 |
| EAN / Barcode | 7435137792741 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



