Gastro-inox Koelkast | 30l | Wit | +1°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 450x470x740(h)mm
€955,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastro-inox Koelkast | 30l | Wit | +1°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 450x470x740(h)mm | 331x257x590(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€955,00 excl. btw
€1.155,55 incl. btw
Of €385,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastro-Inox |
| Artikelnummer: | 221.131 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze tafelmodel koelkast/glazenkoeler Gastro-Inox is ideaal om te plaatsen onder een bar, werkblad of andere lage plek. Deze koelkast biedt zowel betrouwbaarheid als een nette uitstraling door de stalen wit gecoate afwerking.
Optimaal GebruiksgemakDe zelfsluitende deur is voorzien een nette handgreep en wordt standaard geleverd met een ingebouwd slot. Daarnaast zijn er 2 verstelbare roosters inbegrepen de koelkast voor flexibele indeling.
Perfecte ZichtbaarheidHet grote glasoppervlak in de draaideur en de ingebouwde verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en optimaal wordt gepresenteerd. Zo zie je de benodigde producten al vóór het openen de deur.
Verantwoorde KoelingHet apparaat heeft statische koeling met ventilatorondersteuning met een breed temperatuurbereik +1°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Bovendien maakt dit apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a, en heeft 4 stelpootjes. Ook is de koeling geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Bestel de Gastro-Inox Koelkast | 30L | Wit | +1°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 450x470x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimaal GebruiksgemakDe zelfsluitende deur is voorzien een nette handgreep en wordt standaard geleverd met een ingebouwd slot. Daarnaast zijn er 2 verstelbare roosters inbegrepen de koelkast voor flexibele indeling.
Perfecte ZichtbaarheidHet grote glasoppervlak in de draaideur en de ingebouwde verlichting zorgen dat de inhoud altijd goed zichtbaar is en optimaal wordt gepresenteerd. Zo zie je de benodigde producten al vóór het openen de deur.
Verantwoorde KoelingHet apparaat heeft statische koeling met ventilatorondersteuning met een breed temperatuurbereik +1°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening. Bovendien maakt dit apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a, en heeft 4 stelpootjes. Ook is de koeling geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Specificaties
| Bruto inhoud | 30 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 331 x D 257 x H 590 mm |
| Materiaal | Gecoat plaatstaal (extern), polystyreen (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | +1°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 50 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 730 kWh |
| Aansluitwaarde | 55 W |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 35 kg |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Hoogte | 740 mm |
Bestel de Gastro-Inox Koelkast | 30L | Wit | +1°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 450x470x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastro-Inox |
|---|---|
| Artikelnummer | 221.131 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

