Saro Koelkast | Energiezuinig | 129l | Rvs | -2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 600x615x855(h)mm
€730,00
€474,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Koelkast | Energiezuinig | 129l | Rvs | -2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 600x615x855(h)mm | 510x485x620(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€730,00
U bespaart €255,50 (35%)
€474,50 excl. btw
€574,15 incl. btw
Of €191,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 323-4300 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HK 200 S/S PRO zéér zuinige tafelmodel koelkast Saro is uitgevoerd in een robuuste RVS behuizing met geborstelde afwerking en een hygiënisch wit kunststof interieur. De deur is afsluitbaar voor extra veiligheid en voorzien een omkeerbare scharnierkant, zodat je de draairichting eenvoudig kunt aanpassen aan de beschikbare ruimte. En de 3 bijgesloten verstelbare roosters maken het mogelijk om de indeling flexibel aan te passen.
Zuinig & VerantwoordDe koelkast heeft een temperatuurbereik -2°C/+8°C met digitale DIXELL-bediening en automatische ontdooiing. Daarnaast is het apparaat geclassificeerd onder energielabel A+, voor een ongekend laag energieverbruik, en maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Effectieve KoelingDe statische koeling met circulatieventilator en vernieuwd luchtgeleidingssysteem zorgt voor efficiënte koeling waarbij de koude lucht gelijkmatig wordt verdeeld, wat zorgt voor een stabiele temperatuur in het hele apparaat. De automatische ventilatoruitschakeling zorgt daarbij voor optimale efficiëntie en beperkt koudeverlies het openen de deur.
Kortom, deze Saro HK 200 S/S PRO tafelmodel koelkast combineert praktische koelcapaciteit, een bijzonder laag energieverbruik en hoogwaardig gebruiksgemak in één professionele oplossing.
Bestel de Saro Koelkast | Energiezuinig | 129L | RVS | -2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 600x615x855(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Zuinig & VerantwoordDe koelkast heeft een temperatuurbereik -2°C/+8°C met digitale DIXELL-bediening en automatische ontdooiing. Daarnaast is het apparaat geclassificeerd onder energielabel A+, voor een ongekend laag energieverbruik, en maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Effectieve KoelingDe statische koeling met circulatieventilator en vernieuwd luchtgeleidingssysteem zorgt voor efficiënte koeling waarbij de koude lucht gelijkmatig wordt verdeeld, wat zorgt voor een stabiele temperatuur in het hele apparaat. De automatische ventilatoruitschakeling zorgt daarbij voor optimale efficiëntie en beperkt koudeverlies het openen de deur.
Kortom, deze Saro HK 200 S/S PRO tafelmodel koelkast combineert praktische koelcapaciteit, een bijzonder laag energieverbruik en hoogwaardig gebruiksgemak in één professionele oplossing.
Specificaties
| Type | Saro HK 200 S/S PRO |
|---|---|
| Bruto inhoud | 129 liter |
| Binnenafmetingen | B 510 x D 485 x H 620 mm |
| Materiaal | RVS (extern), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern), wit (intern) |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 503 x 415/225 mm |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | A+ |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,59 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 215 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 11 |
| Aansluitwaarde | 0,07 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 49 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 615 mm |
| Hoogte | 855 mm |
Bestel de Saro Koelkast | Energiezuinig | 129L | RVS | -2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 600x615x855(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 323-4300 |
| EAN / Barcode | 4017337071029 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




