Combisteel Koelkast | 400l | Wit | 0°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 600x585x1850(h)mm
€985,00
€738,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | 400l | Wit | 0°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 600x585x1850(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€985,00
U bespaart €246,25 (25%)
€738,75 excl. btw
€893,89 incl. btw
Of €297,96 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0556 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze witte koelkast Combisteel heeft een bruto inhoud 400 liter en wordt geleverd met 4 verstelbare roosters. Het apparaat is voorzien statische koeling met ventilator met een temperatuurbereik 0°C/+8°C en automatische ontdooiing.
De digitale bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgt de omkeerbare deur voor extra gebruiksgemak.
Bestel de CombiSteel Koelkast | 400L | Wit | 0°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 600x585x1850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De digitale bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgt de omkeerbare deur voor extra gebruiksgemak.
Specificaties
| Bruto inhoud | 400 liter |
|---|---|
| Materiaal | Gelakt staal (extern) / kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Omgevingstemperatuur | +32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 40 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Max. roostercapaciteit | 18 |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Optie |
| Energielabel | C |
| Aansluitwaarde | 0,19 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 69 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 585 mm |
| Hoogte | 1850 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | 400L | Wit | 0°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 600x585x1850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0556 |
| EAN / Barcode | 7435137790716 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



