Combisteel Opzetrand | Combisteel Vaatwaskorven | 36x 72x72mm | 500x500x120(h)mm
€15,00
€11,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Opzetrand | Combisteel Vaatwaskorven | 36x 72x72mm | 500x500x120(h)mm
€15,00
U bespaart €3,75 (25%)
€11,25 excl. btw
€13,61 incl. btw
Of €4,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7013.0360 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische opzetrand is speciaal geschikt voor de vaatwaskoren CombiSteel met formaat 500 x 500 mm, en is ingedeeld in 36 vakken 72 x 72 mm. De opzetrand, met scheidingen die extra diep in de korf vallen, maakt de vaatwaskorven met vlakke bodem geschikt om glazen veilig in de korf te plaatsen.
De opzetrand heeft daarnaast een speciaal systeem waarmee meerdere opzetranden met ondiepe scheidingen (artikelnr. COM-7013.0365) op deze opzetrand kunnen worden geklikt, bijvoorbeeld voor hoge glazen, en ook met één of meerdere opzetranden zijn de korven nog steeds perfect stapelbaar.
Bovendien heeft CombiSteel nog veel meer bijpassende accessoires en toebehoren zoals diverse soorten vaatwaskorven, vaatwaskorvendeksels, opzetranden met grotere vakken, korvenwagens en nog veel meer!
Bestel de CombiSteel Opzetrand | CombiSteel Vaatwaskorven | 36x 72x72mm | 500x500x120(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De opzetrand heeft daarnaast een speciaal systeem waarmee meerdere opzetranden met ondiepe scheidingen (artikelnr. COM-7013.0365) op deze opzetrand kunnen worden geklikt, bijvoorbeeld voor hoge glazen, en ook met één of meerdere opzetranden zijn de korven nog steeds perfect stapelbaar.
Bovendien heeft CombiSteel nog veel meer bijpassende accessoires en toebehoren zoals diverse soorten vaatwaskorven, vaatwaskorvendeksels, opzetranden met grotere vakken, korvenwagens en nog veel meer!
Specificaties
| Capaciteit | 36x 72 x 72 mm |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 120 mm |
Bestel de CombiSteel Opzetrand | CombiSteel Vaatwaskorven | 36x 72x72mm | 500x500x120(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7013.0360 |
| EAN / Barcode | 7435137874867 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


