Mastro Aardappelschrapmachine | Max. 10kg | 300kg/u | 0.44kw | 230v | 500x730x1200(h)mm
€2.605,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Aardappelschrapmachine | Max. 10kg | 300kg/u | 0.44kw | 230v | 500x730x1200(h)mm | 0.44kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.605,00 excl. btw
€3.152,05 incl. btw
Of €1.050,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | 9550E/E |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Roestvrijstalen behuizing. Voorzien timer en bedieningspaneel. Verwijderbare roterende plaat en behuizing bedekt met duurzaam schuurmiddel. Schilfertijd: 1-2 minuten. Roestvrijstalen behuizing.
Bestel de Mastro Aardappelschrapmachine | Max. 10kg | 300kg/u | 0.44kW | 230V | 500x730x1200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 10 kg |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 0.44 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 50 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 730 mm |
| Hoogte | 1200 mm |
Bestel de Mastro Aardappelschrapmachine | Max. 10kg | 300kg/u | 0.44kW | 230V | 500x730x1200(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | 9550E/E |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
