Combisteel Aardappelschilmachine | 700kg/u | Lading 35kg | 1.5kw (230v) | 560x900x1070(h)mm
€3.265,00
€2.448,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Aardappelschilmachine | 700kg/u | Lading 35kg | 1.5kw (230v) | 560x900x1070(h)mm | 1.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.265,00
U bespaart €816,25 (25%)
€2.448,75 excl. btw
€2.962,99 incl. btw
Of €987,66 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7073.0015 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele aardappelschilmachine CombiSteel is uitgevoerd met behuizing in robuust geborsteld RVS en heeft een extra grote laadcapaciteit 35 kg met totale verwerkingscapaciteit tot ca. 700 kg aardappelen per uur.
Het apparaat heeft eenvoudige draaiknopbediening met controlelampje en veiligheidsschakeling in het deksel voor optimaal gebruiksgemak en veiligheid. Bovendien is het apparaat ook verkrijgbaar in uitvoeringen met kleinere laad- en verwerkingscapaciteit!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een uitvoering met afwijkende capaciteit en afmetingen zijn.
Bestel de CombiSteel Aardappelschilmachine | 700kg/u | Lading 35kg | 1.5kW (230V) | 560x900x1070(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft eenvoudige draaiknopbediening met controlelampje en veiligheidsschakeling in het deksel voor optimaal gebruiksgemak en veiligheid. Bovendien is het apparaat ook verkrijgbaar in uitvoeringen met kleinere laad- en verwerkingscapaciteit!
Let op, de productafbeelding is ter illustratie en kan een uitvoering met afwijkende capaciteit en afmetingen zijn.
Specificaties
| Invoercapaciteit | 35 kg |
|---|---|
| Productiecapaciteit | ≤ 700 kg/uur |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Vermogen | 1,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 62 kg |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 900 mm |
| Hoogte | 1070 mm |
Bestel de CombiSteel Aardappelschilmachine | 700kg/u | Lading 35kg | 1.5kW (230V) | 560x900x1070(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7073.0015 |
| EAN / Barcode | 7422242987902 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


