Bartscher Aardappelschilmachine | 130kg/u | Lading 10kg | 0.75kw (230v) | 560x680x870(h)mm
€1.898,00
€1.423,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Aardappelschilmachine | 130kg/u | Lading 10kg | 0.75kw (230v) | 560x680x870(h)mm | 0.75kW
GRATIS VERZENDING
€1.898,00
U bespaart €474,50 (25%)
€1.423,50 excl. btw
€1.722,44 incl. btw
Of €574,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 120198 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De versheid een aardappel wordt weerspiegeld in zijn smaak en consistentie. Deze aardappelschilmachine schilt tot wel 130 kg aardappels per uur. Zo kan ook grote hoeveelheden aardappelen een hoge kwaliteit worden geboden voor het juiste aardappelgenot.
Bestel de Bartscher Aardappelschilmachine | 130kg/u | Lading 10kg | 0.75kW (230V) | 560x680x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Invoercapaciteit | 10 kg |
|---|---|
| Productiecapaciteit | ≤ 130 kg/uur |
| Rotatiesnelheid | 240 RPM |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Vermogen | 0,75 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 38,2 kg |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 680 mm |
| Hoogte | 870 mm |
Bestel de Bartscher Aardappelschilmachine | 130kg/u | Lading 10kg | 0.75kW (230V) | 560x680x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 120198 |
| EAN / Barcode | 4015613714899 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen








