Bartscher Aardappelschilmachine | 100kg/u | Lading 5kg | 0.55kw (230v) | 630x540x805(h)mm
€1.598,00
€1.198,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Aardappelschilmachine | 100kg/u | Lading 5kg | 0.55kw (230v) | 630x540x805(h)mm | 0.55kW
GRATIS VERZENDING
€1.598,00
U bespaart €399,50 (25%)
€1.198,50 excl. btw
€1.450,19 incl. btw
Of €483,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 120178 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De versheid een aardappel wordt weerspiegeld in zijn smaak en consistentie. Deze aardappelschilmachine schilt tot wel 100 kg aardappels per uur. Zo kan ook grote hoeveelheden aardappelen een hoge kwaliteit worden geboden voor het juiste aardappelgenot.
Bestel de Bartscher Aardappelschilmachine | 100kg/u | Lading 5kg | 0.55kW (230V) | 630x540x805(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Invoercapaciteit | 5 kg |
|---|---|
| Productiecapaciteit | ≤ 100 kg/uur |
| Rotatiesnelheid | 240 RPM |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Vermogen | 0,55 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 37,6 kg |
| Breedte | 630 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 805 mm |
Bestel de Bartscher Aardappelschilmachine | 100kg/u | Lading 5kg | 0.55kW (230V) | 630x540x805(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 120178 |
| EAN / Barcode | 4015613811086 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen








