Combisteel Bestekpoleermachine | 7000/u | 0.8kw (230v) | Wielen (geremd) | 660x650x700(h)mm
€2.995,00
€2.246,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bestekpoleermachine | 7000/u | 0.8kw (230v) | Wielen (geremd) | 660x650x700(h)mm | 0.8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.995,00
U bespaart €748,75 (25%)
€2.246,25 excl. btw
€2.717,96 incl. btw
Of €905,99 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7465.0050 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (9 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze grote professionele poleermachine voor bestek CombiSteel zorgt voor glimmend bestek, zonder dat je personeel uren met de hand bezig hoeft te zijn!
Het apparaat heeft een zeer ruime vulcapaciteit tot 5 kg per keer en totale poleercapaciteit tot maar liefst 7000 stuks bestek per uur. De behuizing is uitgevoerd in hoogwaardig RVS, bediening is heel eenvoudig met de soft-touch start- en stopknoppen en voor eenvoudig verplaatsen heeft de poleermachine geremde zwenkwielen!
Bestel de CombiSteel Bestekpoleermachine | 7000/u | 0.8kW (230V) | Wielen (Geremd) | 660x650x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een zeer ruime vulcapaciteit tot 5 kg per keer en totale poleercapaciteit tot maar liefst 7000 stuks bestek per uur. De behuizing is uitgevoerd in hoogwaardig RVS, bediening is heel eenvoudig met de soft-touch start- en stopknoppen en voor eenvoudig verplaatsen heeft de poleermachine geremde zwenkwielen!
Specificaties
| Bruto inhoud | 5 kg / keer |
|---|---|
| Capaciteit | 7000 / uur |
| Bediening | Soft-touch |
| Materiaal | RVS |
| Wielen | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,8 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 82 kg |
| Breedte | 660 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 700 mm |
Bestel de CombiSteel Bestekpoleermachine | 7000/u | 0.8kW (230V) | Wielen (Geremd) | 660x650x700(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7465.0050 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

