Combisteel Glazenpoleermachine | Rvs | 5 Borstels | Luchtstroom 85°c | 1.2kw (230v) | 330x330x510(h)mm
€925,00
€693,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Glazenpoleermachine | Rvs | 5 Borstels | Luchtstroom 85°c | 1.2kw (230v) | 330x330x510(h)mm | 1.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€925,00
U bespaart €231,25 (25%)
€693,75 excl. btw
€839,44 incl. btw
Of €279,81 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7531.0200 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele glazenpoleermachine CombiSteel is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en wordt geleverd met 5 borstels in verschillende formaten, zodat het apparaat geschikt is voor het poleren diverse soorten en maten glazen.
Het apparaat heeft een luchtstroom 85°C voor een optimale werking en wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt. Bovendien zijn extra/vervangende borstels los verkrijgbaar, voor optimale levensduur de machine.
Bestel de CombiSteel Glazenpoleermachine | RVS | 5 Borstels | Luchtstroom 85°C | 1.2kW (230V) | 330x330x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een luchtstroom 85°C voor een optimale werking en wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt. Bovendien zijn extra/vervangende borstels los verkrijgbaar, voor optimale levensduur de machine.
Specificaties
| Capaciteit | 5 borstels |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 85°C (luchstroom) |
| Bediening | Aan-/uitschakelaar |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 1,2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 13 kg |
| Breedte | 330 mm |
| Diepte | 330 mm |
| Hoogte | 510 mm |
Bestel de CombiSteel Glazenpoleermachine | RVS | 5 Borstels | Luchtstroom 85°C | 1.2kW (230V) | 330x330x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7531.0200 |
| EAN / Barcode | 7422242974995 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






