Combisteel Bestekpoleermachine | 3000/u | 0.6kw (230v) | 560x550x410(h)mm
€2.315,00
€1.736,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bestekpoleermachine | 3000/u | 0.6kw (230v) | 560x550x410(h)mm | 0.6kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.315,00
U bespaart €578,75 (25%)
€1.736,25 excl. btw
€2.100,86 incl. btw
Of €700,29 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7465.0045 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele poleermachine voor bestek CombiSteel zorgt voor glimmend bestek, zonder dat je personeel uren met de hand bezig hoeft te zijn!
Het apparaat heeft een ruime vulcapaciteit tot 3 kg per keer en totale poleercapaciteit tot maar liefst 3000 stuks bestek per uur. De behuizing is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en bediening is heel eenvoudig met de soft-touch start- en stopknoppen!
Bestel de CombiSteel Bestekpoleermachine | 3000/u | 0.6kW (230V) | 560x550x410(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een ruime vulcapaciteit tot 3 kg per keer en totale poleercapaciteit tot maar liefst 3000 stuks bestek per uur. De behuizing is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en bediening is heel eenvoudig met de soft-touch start- en stopknoppen!
Specificaties
| Bruto inhoud | 3 kg / keer |
|---|---|
| Capaciteit | 3000 / uur |
| Bediening | Soft-touch |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 0,6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 50 kg |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 410 mm |
Bestel de CombiSteel Bestekpoleermachine | 3000/u | 0.6kW (230V) | 560x550x410(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7465.0045 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

