Jantex Reserve Linnenzak | Zwart | 220l | Jantex Linnenwagen | 530x526x825(h)mm
€55,09
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Jantex Reserve Linnenzak | Zwart | 220l | Jantex Linnenwagen | 530x526x825(h)mm
OP VOORRAAD
€55,09 excl. btw
€66,66 incl. btw
Of €22,22 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Jantex |
| Artikelnummer: | HT473 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Jantex reserve linnenzak is een stevige en praktische vervanging, speciaal ontworpen voor gebruik met de Jantex linnenwagen (L616 – apart verkrijgbaar). Met een royale inhoud 220 liter heb je volop ruimte voor het verzamelen en vervoeren linnengoed, ideaal voor hotels, zorginstellingen en andere drukke omgevingen.
De zak is uitgevoerd in zwart linnen en heeft een hoogte 825 mm, een breedte 530 mm en een diepte 526 mm. Dankzij het duurzame materiaal blijft hij ook intensief gebruik betrouwbaar en vormvast.
Bestel de Jantex Reserve Linnenzak | Zwart | 220L | Jantex Linnenwagen | 530x526x825(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De zak is uitgevoerd in zwart linnen en heeft een hoogte 825 mm, een breedte 530 mm en een diepte 526 mm. Dankzij het duurzame materiaal blijft hij ook intensief gebruik betrouwbaar en vormvast.
Specificaties
| Inhoud | 220 liter |
|---|---|
| Materiaal | Linnen |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Breedte | 530 mm |
| Diepte | 526 mm |
| Hoogte | 825 mm |
Bestel de Jantex Reserve Linnenzak | Zwart | 220L | Jantex Linnenwagen | 530x526x825(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Jantex |
|---|---|
| Artikelnummer | HT473 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


