Bolero Inklapbare Tafel | Rvs/aluminium | Rvs Blad | Aluminium Frame | In-/outdoor | 600x600x720(h)mm
€93,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Inklapbare Tafel | Rvs/aluminium | Rvs Blad | Aluminium Frame | In-/outdoor | 600x600x720(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€93,99 excl. btw
€113,73 incl. btw
Of €37,91 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | CG838 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze moderne, stijlvolle en ruimtebesparende stalen tafels zijn uitstekend bestand tegen roest en zijn daarmee ideaal voor outdoor gebruik. Dankzij het lichtgewicht aluminium frame kunnen ze ook snel en makkelijk worden verplaatst, bovendien zijn ze makkelijk op te slaan, omdat ze met het blad weggeklapt strak tegen elkaar aan passen. Vlak verpakt geleverd, eenvoudig zelf te monteren.
Het kantelbare blad maakt het makkelijker om meerdere tafels in een kleine ruimte op te slaan. Dit maakt ze bijzonder geschikt voor terrassen of biergartens waar tafels 's nachts opgeruimd moeten worden. In dat geval kantel je simpelweg het blad weg en plaats je de tafels tegen elkaar.Het kan haast niet makkelijker. Druk de hendel aan de tafelpoot in, pak het blad vast aan de kant tegenover de hendel en trek. Simpel!
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | RVS/Aluminium | RVS Blad | Aluminium Frame | In-/Outdoor | 600x600x720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het kantelbare blad maakt het makkelijker om meerdere tafels in een kleine ruimte op te slaan. Dit maakt ze bijzonder geschikt voor terrassen of biergartens waar tafels 's nachts opgeruimd moeten worden. In dat geval kantel je simpelweg het blad weg en plaats je de tafels tegen elkaar.Het kan haast niet makkelijker. Druk de hendel aan de tafelpoot in, pak het blad vast aan de kant tegenover de hendel en trek. Simpel!
Specificaties
| Materiaal blad | RVS |
|---|---|
| Materiaal poten | Aluminium |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 600 x 600 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Constructie | Zelfmontage |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 7,5 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 720 mm |
Bestel de Bolero Inklapbare Tafel | RVS/Aluminium | RVS Blad | Aluminium Frame | In-/Outdoor | 600x600x720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | CG838 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


