Gastronoble Inklapbare Statafel | Dubai | Hout/staal | Wit | In-/outdoor | ø850x1100(h)mm
€188,99
€160,64
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastronoble Inklapbare Statafel | Dubai | Hout/staal | Wit | In-/outdoor | ø850x1100(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€188,99
U bespaart €28,35 (15%)
€160,64 excl. btw
€194,38 incl. btw
Of €64,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastronoble |
| Artikelnummer: | H051 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Inklapbare witte statafel met onder beugel. Het blad, voorzien stootrand, is hitte- en weerbestendig en krasvast. Stevig wit buizen onderstel.
Bestel de Gastronoble Inklapbare Statafel | DUBAI | Hout/Staal | Wit | In-/Outdoor | Ø850x1100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal blad | Spaanplaat (gelamineerd) |
|---|---|
| Materiaal poten | Staal |
| Kleur / afwerking blad | Wit |
| Kleur / afwerking poten | Wit |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | Ø 850 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Framedoorsnede | Ø 28 mm |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Diameter | 850 mm |
| Hoogte | 1100 mm |
Bestel de Gastronoble Inklapbare Statafel | DUBAI | Hout/Staal | Wit | In-/Outdoor | Ø850x1100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastronoble |
|---|---|
| Artikelnummer | H051 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
