Bartscher Inklapbare Statafel | Kunststof/metaal | Wit Blad | Verchroomd Frame | In-/outdoor | ø700x1170(h)mm
€129,00
€96,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Inklapbare Statafel | Kunststof/metaal | Wit Blad | Verchroomd Frame | In-/outdoor | ø700x1170(h)mm
GRATIS VERZENDING
€129,00
U bespaart €32,25 (25%)
€96,75 excl. btw
€117,07 incl. btw
Of €39,02 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 601177 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze stijlvolle party statafel combineert een duurzaam polyethyleen tafelblad met een stevig verchroomd onderstel. Dankzij het vlekbestendige oppervlak en het handige insteeksysteem is hij perfect voor feestjes, evenementen en horeca. Makkelijk op te zetten, elegant en praktisch!
Bestel de Bartscher Inklapbare Statafel | Kunststof/Metaal | Wit Blad | Verchroomd Frame | In-/Outdoor | Ø700x1170(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal blad | Kunststof (polyethyleen) |
|---|---|
| Materiaal poten | Metaal |
| Kleur / afwerking blad | Wit |
| Kleur / afwerking poten | Verchroomd |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | Ø 700 mm |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 9 kg |
| Diameter | 700 mm |
| Hoogte | 1170 mm |
Bestel de Bartscher Inklapbare Statafel | Kunststof/Metaal | Wit Blad | Verchroomd Frame | In-/Outdoor | Ø700x1170(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 601177 |
| EAN / Barcode | 4015613505268 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





