Hendi Inklapbare Buffettafel | Catering | Kunststof/metaal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 1830x750x740(h)mm
€89,50
€76,08
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Inklapbare Buffettafel | Catering | Kunststof/metaal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/outdoor | 1830x750x740(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€89,50
U bespaart €13,43 (15%)
€76,08 excl. btw
€92,05 incl. btw
Of €30,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 810910 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De CATERING-serie HENDI biedt gemakkelijk te vervoeren en op te bergen inklapbare meubels voor binnen- en buitengebruik. De serie omvat diverse soorten tafels, stoelen, banken en zelfs bijpassende trolleys, perfect voor het inrichten (catering-)evenementen, festivals, feesten, beurzen en nog veel meer!
Praktisch OntwerpDeze rechthoekige tafel uit de CATERING-serie kan eenvoudig worden ingeklapt tot een handig te vervoeren koffer met handgreep. Het blad is uitgevoerd in robuust wit HDPE (hoge dichtheid polyethyleen) en het frame is gemaakt stevig metaal met grijze poedercoating, waardoor het geschikt is voor zowel binnen- als buitengebruik. Beide materialen zijn bovendien vuilwerend en heel eenvoudig te reinigen.
Let op, productafbeeldingen met bijpassende inklapbare banken dienen ter illustratie; deze zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de HENDI Inklapbare Buffettafel | CATERING | Kunststof/Metaal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1830x750x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Praktisch OntwerpDeze rechthoekige tafel uit de CATERING-serie kan eenvoudig worden ingeklapt tot een handig te vervoeren koffer met handgreep. Het blad is uitgevoerd in robuust wit HDPE (hoge dichtheid polyethyleen) en het frame is gemaakt stevig metaal met grijze poedercoating, waardoor het geschikt is voor zowel binnen- als buitengebruik. Beide materialen zijn bovendien vuilwerend en heel eenvoudig te reinigen.
Let op, productafbeeldingen met bijpassende inklapbare banken dienen ter illustratie; deze zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | HENDI CATERING |
|---|---|
| Materiaal blad | Kunststof (HDPE) |
| Materiaal poten | Metaal (poedercoating) |
| Kleur / afwerking blad | Wit |
| Kleur / afwerking poten | Grijs |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | 1830 x 750 mm |
| Draagkracht | 150 kg |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 13,5 kg |
| Breedte | 1830 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Hoogte | 740 mm |
Bestel de HENDI Inklapbare Buffettafel | CATERING | Kunststof/Metaal | Wit Blad | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1830x750x740(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 810910 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


