Veba Inklapbare Tafel | Urban | Hpl/rvs | Steenlook Blad | Wit Frame | In-/outdoor | ø700x732(h)mm
€227,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Veba Inklapbare Tafel | Urban | Hpl/rvs | Steenlook Blad | Wit Frame | In-/outdoor | ø700x732(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€227,00 excl. btw
€274,67 incl. btw
Of €91,56 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | VEBA |
| Artikelnummer: | 130021370 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De URBAN tafels VEBA combineren een eigentijdse uitstraling met flexibiliteit en comfort. Met deze moderne Mix & Match collectie creëer je moeiteloos een sfeervolle setting die past elk horecaconcept. Door te variëren met tafelbladen en onderstellen stel je een unieke en gastvrije omgeving samen – ideaal voor zowel restaurants als terrassen.
Bestel de VEBA Inklapbare Tafel | URBAN | HPL/RVS | Steenlook Blad | Wit Frame | In-/Outdoor | Ø700x732(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | VEBA URBAN |
|---|---|
| Materiaal blad | HPL |
| Materiaal poten | RVS (gepoedercoat) |
| Kleur / afwerking blad | Steenlook |
| Kleur / afwerking poten | Wit |
| Kantelbaar / inklapbaar | Ja |
| Bladformaat | Ø 700 mm |
| Draagkracht | 200 kg |
| Parasolvoorziening | Nee |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 18 kg |
| Diameter | 700 mm |
| Hoogte | 732 mm |
Bestel de VEBA Inklapbare Tafel | URBAN | HPL/RVS | Steenlook Blad | Wit Frame | In-/Outdoor | Ø700x732(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | VEBA |
|---|---|
| Artikelnummer | 130021370 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


