Mastro Aanvoertafel (links/rechts) | Rvs | Bodemschap | 1000x590x870(h)mm
€605,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Mastro Aanvoertafel (links/rechts) | Rvs | Bodemschap | 1000x590x870(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€605,00 excl. btw
€732,05 incl. btw
Of €244,02 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Mastro |
| Artikelnummer: | Z/TTEU60100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze aanvoertafel Mastro is uitgevoerd in hoogwaardig RVS en is perfect om te worden gecombineerd met een korventransportmachine, zowel voor plaatsing aan de linkerkant als de rechterkant. Onder het blad is een bodemschap te vinden, waar bijvoorbeeld vaatwaskorven kunnen worden opgeslagen. En de stevige verstelbare RVS poten zorgen dat de tafel stabieler staat, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een afwijkend formaat zijn.
Bestel de Mastro Aanvoertafel (Links/Rechts) | RVS | Bodemschap | 1000x590x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een afwijkend formaat zijn.
Specificaties
| Uitvoering | Links / rechts |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Breedte(n) | 1000 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 870 mm |
| Achteropstand | Nee |
| Bodemschap | Ja |
| Spoelbak(ken) | Nee |
| Afdruipvlak | Nee |
| Kraangat(en) | Nee |
| Afvalverwerkingsgat | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Gewicht | 20 kg |
Bestel de Mastro Aanvoertafel (Links/Rechts) | RVS | Bodemschap | 1000x590x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Mastro |
|---|---|
| Artikelnummer | Z/TTEU60100 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
