Jantex Afvalbak | Kunststof (grijs) | 120l | Open | 650x570x820(h)mm
€146,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Jantex Afvalbak | Kunststof (grijs) | 120l | Open | 650x570x820(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€146,99 excl. btw
€177,86 incl. btw
Of €59,29 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Jantex |
| Artikelnummer: | L623 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze 120 liter afvalcontainer Jantex is gemaakt sterk en robuust kunststof en ontworpen voor gebruik in commerciële en industriële omgevingen. Dankzij zijn grote capaciteit is hij geschikt voor grote hoeveelheden afval. Daarnaast is de afvalbak stapelbaar dus als hij niet in gebruik is, is hij efficiënt op te bergen.
De losse deksel en wielbasis worden apart verkocht.
Bestel de Jantex Afvalbak | Kunststof (Grijs) | 120L | Open | 650x570x820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De losse deksel en wielbasis worden apart verkocht.
Specificaties
| Type | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 120 liter |
| Interne asbak | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur / afwerking | Grijs |
| Opening / deksel | Open |
| Binnenemmer | Nee |
| Vlamdovend | Nee |
| Wielen | Optie |
| Gewicht | 0,9 kg |
| Breedte | 650 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Hoogte | 820 mm |
Bestel de Jantex Afvalbak | Kunststof (Grijs) | 120L | Open | 650x570x820(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Jantex |
|---|---|
| Artikelnummer | L623 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


