Jantex Afvalbak | Kunststof | Grijs | 160l | Open | 607x695x795(h)mm
€78,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Jantex Afvalbak | Kunststof | Grijs | 160l | Open | 607x695x795(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€78,99 excl. btw
€95,58 incl. btw
Of €31,86 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Jantex |
| Artikelnummer: | DX498 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Houd je bar of restaurant schoon en hygiënisch met de Jantex zware ronde afvalbak 160 liter. Deze robuuste en slijtvaste bak is gemaakt stevig plastic en ontworpen voor langdurig gebruik in commerciële en industriële omgevingen. Met een royale capaciteit 160 liter kun je grote hoeveelheden afval opslaan, zodat alle ruimtes netjes en vrij afval blijven, ongeacht wanneer de vuilnisdag is.
De Jantex zwaarlastbak is stapelbaar, waardoor je meerdere bakken tegelijk kunt vervoeren wanneer ze leeg zijn of ze compact kunt opbergen wanneer ze niet in gebruik zijn. Dit bespaart tijd en ruimte. De bak is afneembaar voor eenvoudige reiniging.
Bestel de Jantex Afvalbak | Kunststof | Grijs | 160L | Open | 607x695x795(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De Jantex zwaarlastbak is stapelbaar, waardoor je meerdere bakken tegelijk kunt vervoeren wanneer ze leeg zijn of ze compact kunt opbergen wanneer ze niet in gebruik zijn. Dit bespaart tijd en ruimte. De bak is afneembaar voor eenvoudige reiniging.
Specificaties
| Uitvoering | Afvalbak |
|---|---|
| Bruto inhoud | 160 liter |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur / afwerking | Grijs |
| Opening / deksel | Open |
| Wielen | Optie |
| Breedte | 607 mm |
| Diepte | 695 mm |
| Hoogte | 795 mm |
Bestel de Jantex Afvalbak | Kunststof | Grijs | 160L | Open | 607x695x795(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Jantex |
|---|---|
| Artikelnummer | DX498 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


