Ecofrost Koelkast | Energiezuinig | 635l | Rvs | 0°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 775x744x1900(h)mm
€1.240,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Ecofrost Koelkast | Energiezuinig | 635l | Rvs | 0°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 775x744x1900(h)mm | 675x573x1644(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.240,00 excl. btw
€1.500,40 incl. btw
Of €500,13 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Ecofrost |
| Artikelnummer: | 7063.0045 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelkast Ecofrost is perfect voor het creëren extra gekoelde opslag, door de ruime inhoud en verstelbare roosters, welke het mogelijk maken de binnenruimte flexibel en naar wens te kunnen indelen.
Bovendien is deze serie koel- en vrieskasten Ecofrost verkrijgbaar in diverse formaten, zowel tafelmodel als staande koelingen, uitgevoerd in wit of RVS, zodat voor elke situatie een perfecte combinatie met uniforme uitstraling is samen te stellen.
Verantwoord & ZuinigHet apparaat heeft statische koeling met ventilatorondersteuning, voor een gelijkmatigere temperatuurverdeling en sneller temperatuurherstel na openen, een temperatuurbereik 0°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
Daarnaast is het apparaat geclassificeerd onder energielabel A, de meest zuinige categorie, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Ook is de koelkast geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
Optimaal GebruiksgemakDe buitenkant is afgewerkt in geborsteld RVS, voor een luxe uitstraling en eenvoudig schoonmaken, en bovendien is de zelfsluitende deur voorzien een strakke ingewerkte handgreep. Samen met het standaard slot, de eenvoudig omkeerbare scharnierkant en de stelvoeten zorgt dit voor optimaal gebruiksgemak.
Let op, de productafbeeldingen met geopende deur zijn de witte uitvoering (artikelnr. ECO-7063.0055); dit betreft de uitvoering in RVS.
Bestel de Ecofrost Koelkast | Energiezuinig | 635L | RVS | 0°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 775x744x1900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bovendien is deze serie koel- en vrieskasten Ecofrost verkrijgbaar in diverse formaten, zowel tafelmodel als staande koelingen, uitgevoerd in wit of RVS, zodat voor elke situatie een perfecte combinatie met uniforme uitstraling is samen te stellen.
Verantwoord & ZuinigHet apparaat heeft statische koeling met ventilatorondersteuning, voor een gelijkmatigere temperatuurverdeling en sneller temperatuurherstel na openen, een temperatuurbereik 0°C/+8°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display.
Daarnaast is het apparaat geclassificeerd onder energielabel A, de meest zuinige categorie, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Ook is de koelkast geschikt voor gebruik in zeer warme omgevingen, tot wel 38°C.
Optimaal GebruiksgemakDe buitenkant is afgewerkt in geborsteld RVS, voor een luxe uitstraling en eenvoudig schoonmaken, en bovendien is de zelfsluitende deur voorzien een strakke ingewerkte handgreep. Samen met het standaard slot, de eenvoudig omkeerbare scharnierkant en de stelvoeten zorgt dit voor optimaal gebruiksgemak.
Let op, de productafbeeldingen met geopende deur zijn de witte uitvoering (artikelnr. ECO-7063.0055); dit betreft de uitvoering in RVS.
Specificaties
| Bruto inhoud | 635 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 675 x D 573 x H 1644 mm |
| Materiaal | RVS |
| Temperatuurbereik | 0°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Omgevingstemperatuur | Max. 38°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 50 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 4 |
| Max. roostercapaciteit | 18 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Optie |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,9 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 327 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,15 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 92 kg |
| Breedte | 775 mm |
| Diepte | 744 mm |
| Hoogte | 1900 mm |
Bestel de Ecofrost Koelkast | Energiezuinig | 635L | RVS | 0°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 775x744x1900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Ecofrost |
|---|---|
| Artikelnummer | 7063.0045 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


