Gmg Deegroller | Elektrisch | ≤ ø600mm | 0.8kw (230v) | 1190x760x620(h)mm
€3.509,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gmg Deegroller | Elektrisch | ≤ ø600mm | 0.8kw (230v) | 1190x760x620(h)mm | 0.8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.509,00 excl. btw
€4.245,89 incl. btw
Of €1.415,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | GMG |
| Artikelnummer: | TTA-60.3-YH |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze vernieuwde elektrische deegroller GMG met robuuste RVS behuizing heeft capaciteit voor deegschijven tot Ø 600 mm, deeggewicht 80 - 450 gram en werkt met 3 rollen Ø 66 mm en rolopening 0 - 2 mm. De digitale bediening met duidelijk display zorgt daarbij voor eenvoudig instellen.
Bestel de GMG Deegroller | Elektrisch | ≤ Ø600mm | 0.8kW (230V) | 1190x760x620(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Capaciteit | ≤ Ø 600 mm / dikte 0 - 2 mm |
|---|---|
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | RVS |
| Aansluitwaarde | 0,8 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 100 kg |
| Breedte | 1190 mm |
| Diepte | 760 mm |
| Hoogte | 620 mm |
Bestel de GMG Deegroller | Elektrisch | ≤ Ø600mm | 0.8kW (230V) | 1190x760x620(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | GMG |
|---|---|
| Artikelnummer | TTA-60.3-YH |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
