Combisteel Deeguitrolmachine | ø0-39mm | 1.1kw | 230v | 2050x870x1225(h)mm
€4.636,00
€3.477,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Deeguitrolmachine | ø0-39mm | 1.1kw | 230v | 2050x870x1225(h)mm | 1.1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.636,00
U bespaart €1.159,00 (25%)
€3.477,00 excl. btw
€4.207,17 incl. btw
Of €1.402,39 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7062.0010 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Aansluitwaarde | 1.1 kW |
|---|---|
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 250 kg |
| Breedte | 2050 mm |
| Diepte | 870 mm |
| Hoogte | 1225 mm |
Bestel de CombiSteel Deeguitrolmachine | Ø0-39mm | 1.1kW | 230V | 2050x870x1225(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7062.0010 |
| EAN / Barcode | 7422242979969 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

