Combisteel Deegroller | Elektrisch | ø170-290mm | Instelbare Dikte | 0.18kw (230v) | 540x510x630(h)mm
€1.455,00
€1.091,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Deegroller | Elektrisch | ø170-290mm | Instelbare Dikte | 0.18kw (230v) | 540x510x630(h)mm | 0.18kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.455,00
U bespaart €363,75 (25%)
€1.091,25 excl. btw
€1.320,41 incl. btw
Of €440,14 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7073.0135 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (6 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze nieuwe lijn deegrollers CombiSteel biedt apparaten met zeer eenvoudige bediening, waardoor geen gespecialiseerd personeel nodig is, en zijn beschikbaar in schuine en rechte uitvoeringen.
Omdat het deeg tijdens het verwerken niet in aanraking komt met warme oppervlakken, wordt de kwaliteit niet beïnvloedt en blijft het in optimale conditie. En de dikte het deeg kan eenvoudig naar wens worden ingesteld met een vergrendelbare draaiknop.
De apparaten zijn ontworpen om onderhoud en reiniging zo eenvoudig mogelijk te maken en daarnaast praktisch stil en trillingvrij te werken. Daarnaast zijn de deegrollers uitgevoerd in hoogwaardige RVS behuizing met RVS rolsteunen en bescherming de rollen in transparant plexiglas, wat samen met de noodstopknop zorgt voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Bestel de CombiSteel Deegroller | Elektrisch | Ø170-290mm | Instelbare Dikte | 0.18kW (230V) | 540x510x630(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Omdat het deeg tijdens het verwerken niet in aanraking komt met warme oppervlakken, wordt de kwaliteit niet beïnvloedt en blijft het in optimale conditie. En de dikte het deeg kan eenvoudig naar wens worden ingesteld met een vergrendelbare draaiknop.
De apparaten zijn ontworpen om onderhoud en reiniging zo eenvoudig mogelijk te maken en daarnaast praktisch stil en trillingvrij te werken. Daarnaast zijn de deegrollers uitgevoerd in hoogwaardige RVS behuizing met RVS rolsteunen en bescherming de rollen in transparant plexiglas, wat samen met de noodstopknop zorgt voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Specificaties
| Uitvoering | Schuin (rol 300 mm) |
|---|---|
| Capaciteit | Ø 170 - 290 mm (instelbare dikte) |
| Materiaal | RVS, plexiglas |
| Aansluitwaarde | 0,18 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 40 kg |
| Breedte | 540 mm |
| Diepte | 510 mm |
| Hoogte | 630 mm |
Bestel de CombiSteel Deegroller | Elektrisch | Ø170-290mm | Instelbare Dikte | 0.18kW (230V) | 540x510x630(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7073.0135 |
| EAN / Barcode | 7422242989906 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



