Combisteel Deeguitrolmachine | Tafelmodel | ø0-35mm | 0.75kw | 230v | 1630x730x640(h)mm
€3.778,00
€2.833,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Deeguitrolmachine | Tafelmodel | ø0-35mm | 0.75kw | 230v | 1630x730x640(h)mm | 0.75kW
GRATIS VERZENDING
€3.778,00
U bespaart €944,50 (25%)
€2.833,50 excl. btw
€3.428,54 incl. btw
Of €1.142,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7062.0005 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Aansluitwaarde | 0.75 kW |
|---|---|
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 150 kg |
| Breedte | 1630 mm |
| Diepte | 730 mm |
| Hoogte | 1225 mm |
Bestel de CombiSteel Deeguitrolmachine | Tafelmodel | Ø0-35mm | 0.75kW | 230V | 1630x730x640(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7062.0005 |
| EAN / Barcode | 7422242979952 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


