Combisteel Saladette | Standard Line | 3 Deuren (1/1 Gn) | Boven 5x 1/1 GN | +2°c/+8°c | Geforceerd | Glasopzet | 1795x700x840/1365(h)mm
€3.375,00
€2.531,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Saladette | Standard Line | 3 Deuren (1/1 Gn) | Boven 5x 1/1 GN | +2°c/+8°c | Geforceerd | Glasopzet | 1795x700x840/1365(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€3.375,00
U bespaart €843,75 (25%)
€2.531,25 excl. btw
€3.062,81 incl. btw
Of €1.020,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7950.0425 |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Saladette Standard Line
Breedte 1795 mm Diepte 700 mm Hoogte 1365 mm
Afm.inwendig bxdxh 1230x580x560 mm
Mareriaal RVS
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,2
Temp.bereik (°C) +2/+8
Aantal geleidersets 30
Geleiderafstand mm 55
Inh.Bruto (ltr) 456
Inh aantal GN 5 x 1/1
Geforceerd
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 42
Ontdooisysteem automatisch
Max.omg temp (°C) 32
Isolatiedikte mm 60
Gewicht bruto (kg) 142
Bestel de CombiSteel Saladette | STANDARD LINE | 3 Deuren (1/1 GN) | Boven 5x 1/1 GN | +2°C/+8°C | Geforceerd | Glasopzet | 1795x700x840/1365(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Breedte 1795 mm Diepte 700 mm Hoogte 1365 mm
Afm.inwendig bxdxh 1230x580x560 mm
Mareriaal RVS
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,2
Temp.bereik (°C) +2/+8
Aantal geleidersets 30
Geleiderafstand mm 55
Inh.Bruto (ltr) 456
Inh aantal GN 5 x 1/1
Geforceerd
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 42
Ontdooisysteem automatisch
Max.omg temp (°C) 32
Isolatiedikte mm 60
Gewicht bruto (kg) 142
Specificaties
| Breedte | 1795mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 1365mm |
| Voltage | 230V |
| Gewicht | 150kg |
Bestel de CombiSteel Saladette | STANDARD LINE | 3 Deuren (1/1 GN) | Boven 5x 1/1 GN | +2°C/+8°C | Geforceerd | Glasopzet | 1795x700x840/1365(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.0425 |
| EAN / Barcode | 7435137871859 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




