Combisteel Saladette | Compact Line | 240l | 2 Deuren (1/1 Gn) | Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Glasopzet + Snijblad | 900x700x850/1310(h)mm
€1.195,00
€896,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Saladette | Compact Line | 240l | 2 Deuren (1/1 Gn) | Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Glasopzet + Snijblad | 900x700x850/1310(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.195,00
U bespaart €298,75 (25%)
€896,25 excl. btw
€1.084,46 incl. btw
Of €361,49 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7950.0400 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Saladette met glasopstand Compact Line
Breedte 900 mm Diepte 700 mm Hoogte 850/1310 mm
Materiaal RVS
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,34
Temp.bereik (°C) +2/+8
Inh Bruto (ltr) 240
Deuren GN 2x 1/1,
Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN
Statisch met ventilator
Aantal deuren 2
Geluidsniveau (dB) 48
Ontdooisysteem automatisch
Stroomverbruik (Kw/24h) 2.4
Gewicht bruto (kg) 90
Bestel de CombiSteel Saladette | COMPACT LINE | 240L | 2 Deuren (1/1 GN) | Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Glasopzet + Snijblad | 900x700x850/1310(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Breedte 900 mm Diepte 700 mm Hoogte 850/1310 mm
Materiaal RVS
Spanning 230V
Frequentie (Hz) 50
El.vermogen (kW) 0,34
Temp.bereik (°C) +2/+8
Inh Bruto (ltr) 240
Deuren GN 2x 1/1,
Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN
Statisch met ventilator
Aantal deuren 2
Geluidsniveau (dB) 48
Ontdooisysteem automatisch
Stroomverbruik (Kw/24h) 2.4
Gewicht bruto (kg) 90
Specificaties
| Breedte | 900mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 850/1310mm |
| Voltage | 230V |
| kW/24h | 2.4 |
| Gewicht | 90kg |
Bestel de CombiSteel Saladette | COMPACT LINE | 240L | 2 Deuren (1/1 GN) | Boven 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Glasopzet + Snijblad | 900x700x850/1310(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.0400 |
| EAN / Barcode | 7435137796718 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




