Combisteel Saladette | Compact Line | 368l | 3 Deuren (1/1 Gn) | Boven 4x 1/1 GN | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Klapdeksel | 1370x700x870(h)mm
€1.085,00
€813,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Saladette | Compact Line | 368l | 3 Deuren (1/1 Gn) | Boven 4x 1/1 GN | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Klapdeksel | 1370x700x870(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.085,00
U bespaart €271,25 (25%)
€813,75 excl. btw
€984,64 incl. btw
Of €328,21 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7950.0094 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (11 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Saladette 3 deurs Compact Line 3x 1/1 GN (deuren)
4x 1/1 GN PAN (boven)
Breedte 1370 mm Diepte 700 mm Hoogte 870 mm
Afm.inwendig bxdxh 1295x595x456 mm
Spanning 230V
El . vermogen (kW) 0,34
Koelmiddel R600A
Temp.bereik (°C) +2/+8
Inh.Netto (ltr) 368
Inh.aantal GN 3x 1/1, 4x 1/1 GN PAN
Statisch met ventilator
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 48
Ontdooisysteem automatisch
Stroomverbruik (Kw/24h) 2.7
Gewicht bruto (kg) 125
Bestel de CombiSteel Saladette | COMPACT LINE | 368L | 3 Deuren (1/1 GN) | Boven 4x 1/1 GN | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Klapdeksel | 1370x700x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
4x 1/1 GN PAN (boven)
Breedte 1370 mm Diepte 700 mm Hoogte 870 mm
Afm.inwendig bxdxh 1295x595x456 mm
Spanning 230V
El . vermogen (kW) 0,34
Koelmiddel R600A
Temp.bereik (°C) +2/+8
Inh.Netto (ltr) 368
Inh.aantal GN 3x 1/1, 4x 1/1 GN PAN
Statisch met ventilator
Aantal deuren 3
Geluidsniveau (dB) 48
Ontdooisysteem automatisch
Stroomverbruik (Kw/24h) 2.7
Gewicht bruto (kg) 125
Specificaties
| Breedte | 1370mm |
|---|---|
| Diepte | 700mm |
| Hoogte | 1870mm |
| Voltage | 230V |
| kW/24h | 2.7 |
| Gewicht | 125kg |
Bestel de CombiSteel Saladette | COMPACT LINE | 368L | 3 Deuren (1/1 GN) | Boven 4x 1/1 GN | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Klapdeksel | 1370x700x870(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7950.0094 |
| EAN / Barcode | 7435137796732 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






